povídky

Deník

Po dlouhé době

Po hodně dlouhé době neaktivity jsem se rozhodla, že sem něco hodím.....
Nedávno sem oznámila že nehodlám měnit layout páč mi net absolutně nefungoval tak jak měl, nevím jak to, ale rozjel se. Takže se mi nějaké úpravy přece jen povedly. Není to nic moc, ale je to můj první web, který sem si kdy založila, ale už plánuju jisté změny a sbírám obrázky, vydržte a změním to tady.... :) Jinak co se týče povídek... kapitoly jsem mezi tím nestačila moc opravovat, jelikož na to bylo opravdu málo času, ale snažila jsem se.
Musím se přiznat, že při opravách jsem byla naprosto šokovaná tím kolik chyb se v kapitole vyskytovalo, vážně obdivuju ty, kteří moje první kapitoly hodnotí jako dobré... protože podle mě nejsou ani to.... Právě proto jsem se rozhodla že si tento web založím a budu sem dávat opravené části povídek. Taky bych chtěla upravit jisté momenty, které se mi opravdu nelíbily... :) nic razantního ale nečekejte, protože nechci nějak moc vstupovat do děje.
Ale chtěla bych poděkovat všem, kteří mě v psaní podporují a píší mi tak skvělé komentáře... díky vám lidičky sem s psaním ještě nesekla! :) Fakticky moc moc díky!!! A i když vám nemůžu slíbit, že další kapitola bude co nejdřív tak se budu snažit ji napsat co nejrychleji už právě proto, že se na ni těšíte!

LilyJane
Žádné komentáře